środa, 8 grudnia 2010

Blog - reaktywacja

Miałam bardzo długą przerwę w blogowaniu i już myślałam, że to nie dla mnie. Postanowiłam jednak spróbować ponownie i zobaczymy. Na dziś mam coś karnawałowego i oczywiście dziecięcego, bo miła osoba poprosiła mnie, abym spełniła dziecięce marzenie.

Jest więc Wall-e na bis :P


I całkiem nowy Tomek


4 komentarze:

 1. Super !
  Nareszcie wróciłaś, dzięki jeszcze raz za Wallego bo ja musze szyć w tym roku strój Wallego; w 3-latkach syn był Myszką Miki, w 4-latkach - Zygzakiem Mc Queen - dużo pomogły fotki Twojego stroju jak zwykle:) w 5-latkach Lingueni z Ratatuja a teraz czas na Wallego :)
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 2. Stroje bombowe!!! Moja córa absolutnie kochała Wall'ego dwa lata temu, więc nie dziwię się, że dzieciakom sie ten strój tak podoba!
  Widzę, że obie pojawiamy się po dłuższej przerwie w blogowym świecie, mam nadzieję, że zapału wystarczy nam nie tylko na ten jeden post ;))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Aniu raz jeszcze za dodatkowe fotki i odpowiedzi na moje wszystkie pytania odnośnie stroju - wczoraj skończyłam, nie było łatwe to zadanie ale syn dziś dumny bo dzieci reagowały tak:"WOW" ale nie tylko dzieci - dorośli Ci którzy znają bajkę też, nawet Pan fotograf wiedział o co chodzi:) jak tylko zgram fotki na komputer pochwalę się na blogu - oczywiście wzmianka o Tobie też będzie w końcu byłaś pierwsza :) Jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 4. No i jest :) http://mmmordka.blogspot.com/2011/02/wall-e.html

  OdpowiedzUsuń